Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Лозенец
289 000 €
565 234.87 лв.

(3 360 €, 6 571.59 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:58 на 26 март, 2026 год.
Обявата е посетена 4242 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
7-ми от 9
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

DELUXE PROPERTIES / РЕЗЕРВИРАН /има удоволствието да Ви представи за продажба тристаен апартамент, намиращ се в кв. Лозенец , на метростанция 'Джеймс Баучер', в непосредствена близост до Южен парк и мол Парадайс, както и училища и детски градини

Жилището е ситуирано в панелна сграда от 1980 г. Дограмата е подменена с нова PVC дограма. Чистата жилищна площ на апартамента е 86 кв. м, в която НЕ се включва терасата. Разкрива се великолепна гледка към Южния парк, Витоша планина и града.

ПРЕДИМСТВА:

- Местоположение в предпочитан квартал в София кв. Лозенец
- В близост до мол Парадайс, Южен парк, Витоша планина
- Великолепна гледка разкриваща се от стаите
- Южно изложение
- Просторни и функционални пространства
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0888424494
Агенция:
ДЕЛУКС ПРОПЪРТИС
0888424494
ДЕЛУКС ПРОПЪРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
deluxeproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Арсеналски 121
http://deluxe.properties
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Лозенец
Обява: 1c177454072437609

289 000 €
565 234.87 лв.
История на цената
(3 360 €, 6 571.59 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лозенец

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност